GOFRY W KLASIE I

Klasa I  korzystając z ostatnich dni w tym roku szkolnym na zajęciach edukacji wczesnoszkolnej wykonała gofry. Dzięki sprzętowi , który pojawił się w naszej szkole w ramach programu „Laboratoria przyszłości” dzieci poznały zasady bezpiecznego korzystania ze sprzętu kuchennego, uczyli się przestrzegania zasad higieny podczas przygotowywania posiłków oraz utrwalali nawyki kulturalnego zachowania się przy stole. Korzystając z przepisu odmierzali składniki, wsypywali je do miski, miksowali przygotowując ciasto. Kiedy wszystko było gotowe przystąpiliśmy do pieczenia. Zapach gofrów roznosił się po całej szkole. Każdy samodzielnie udekorował swojego gofra  przyniesionymi ulubionymi dodatkami tj: owoce, bita śmietana, cukier puder, nutella.

Gofry wyszły znakomite