Minął kolejny rok szkolny

27 czerwca 2014 roku dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas I – VI Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Dębinkach pożegnali kolejny rok szkolny i powitali długo oczekiwane wakacje. Uroczystość zakończenia roku szkolnego rozpoczęła się o godzinie 8.00 Mszą Świętą odprawioną na terenie szkoły. Następnie odbyła się część oficjalna, w której wzięli udział nauczyciele, pracownicy szkoły, uczniowie oraz rodzice. Po uroczystym wprowadzeniu Sztandaru i odśpiewaniu hymnu głos zabrała Pani Dyrektor Grażyna Menich-Masanowska, która krótko podsumowała mijający rok szkolny 2013/2014 oraz podziękowała uczniom, nauczycielom i rodzicom za owocną pracę przez cały rok, a także złożyła wszystkim serdeczne życzenia wakacyjne.

W kolejnej części miało miejsce przekazanie symboli szkoły uczniom kl. V, którego dokonali ich starsi koledzy z klasy VI.

W dalszej części uroczystości najlepsi uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody książkowe, ufundowane przez Radę Rodziców, w następujących kategoriach: najlepsze wyniki w nauce, czytelnictwo, reprezentowanie szkoły na zawodach sportowych, 100% frekwencja, udział w ogólnopolskich i gminnych konkursach przedmiotowych, plastycznych i muzycznych.

Następnie odbył się program słowno-muzyczny „Żegnaj szkoło!” w wykonaniu uczniów klasy VI. Zgodnie z tradycją szkoły uczniowie klasy V pożegnali swoich starszych kolegów i koleżanki oraz wręczyli im upominki.

Najlepsi uczniowie:

3. Patrycja Ciosek – 5,36
  4. Agnieszka Truszkowska– 5,36
  5. Patrycja Śmietańska – 5,0

Wyróżnione uczennice klasy VI otrzymały również nagrody ufundowane przez Burmistrza Nasielska Pana Bogdana Ruszkowskiego.