PROJEKT CZYTELNICZY W KLASIE 1B

W lutym w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa uczniowie klasy 1b brali udział w projekcie czytelniczym.  Wybór padł na książkę pt.”Koala,  który się trzyma” Wydawnictwa Zielona Sowa. Po wysłuchaniu lektury dzieci razem z wychowawcą omówiły jej treść, oraz podzieliły się swoimi wrażeniami i odczuciami. Pierwszoklasiści żywo reagowali na opisy przygód Koali. Razem z nim przeżywali radości i smutki. Zachwycali się przepięknymi, kolorowymi ilustracjami. .Uczniowie przekonali się że to wspaniała opowieść, która  zachęca do rozwijania swoich pasji i marzeń. Następnie obejrzeli film edukacyjny o ciekawostkach na temat Koali. Podsumowaniem projektu było wykonanie pracy plastycznej pt.” Przygody Koali ” inspirowaną przeczytaną książką.