JASEŁKA ,,BETLEJEM JEST W KAŻDYM Z NAS”

22 grudnia w naszej szkole odbyły się jasełka ,,Betlejem jest w każdym z nas”, w których wystąpili uczniowie kl. IV i VI. Wprowadziły nas one w świąteczny nastrój i magię Świąt Bożego Narodzenia.

Następnie odbyło się szkolne kolędowanie. Dzieci z oddziałów przedszkolnych i uczniowie wszystkich klas zaprezentowali przygotowane kolędy i pastorałki. Wspólne kolędowanie naszej społeczności było dla wszystkich niezwykłym i pięknym doświadczeniem. Swoją obecnością zaszczycili nas licznie przybyli rodzice i goście.

Na zakończenie Pani Dyrektor Grażyna Menich – Masanowska złożyła życzenia świąteczno- noworoczne.

Dziękujemy paniom: Emilii Kwiatkowskiej i Katarzynie Obojskiej oraz wychowawcom za przygotowanie uroczystości.