PRZEDSZKOLAKI W SALI ZABAW „PICCOLO”

20 listopada 2023 r. dzieci z trzech oddziałów przedszkolnych odwiedziły salę zabaw „Piccolo” w Legionowie. Był to czas nie tylko na rozwijanie ogólnej sprawności fizycznej dzieci, ale także okazja do doskonałej zabawy i rozładowania energii, a co najważniejsze – radosnej zabawy. Z ogromnym entuzjazmem i dużą dawką energii korzystały z dostępnych w sali sprzętów: kilkupoziomowej konstrukcji zabawowej, tuneli, labiryntów, basenu z kulkami, zjeżdżalni, tyrolki, kącika malucha, boiska do piłki nożnej oraz trampolin.

Przedszkolaki uczestniczyły także w warsztatach praktycznych „Karmniki dla ptaków”. Dowiedziały się na nich, dlaczego warto dokarmiać ptaki, w jakich miesiącach jest to robić najlepiej i co należy wkładać do karmnika, a czego nie powinno się wkładać wcale. Następnie samodzielnie wykonały karmniki.

W programie wycieczki nie mogło zabraknąć wspólnego posiłku, który pozwolił na szybką regenerację sił po szalonej zabawie. Dzieci szczęśliwe i zmęczone po dniu pełnym wrażeń wróciły do swoich domów.