DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W ODDZIAŁACH PRZEDSZKOLNYCH

25 listopada 2023 r. swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka – Pluszowy Miś, dlatego w piątek 24 listopada 2023 r. dzieci z trzech oddziałów przedszkolnych uczciły to święto.

Tego dnia każdy przedszkolak przyszedł do szkoły ze swoim małym lub dużym przyjacielem Misiem. Maluchy obejrzały film edukacyjny, w którym poznały historię pluszowego misia oraz zwyczaje niedźwiedzi brunatnych i polarnych. Wiele radości sprawiło im rozwiązywanie zagadek związanych z prawdziwymi niedźwiadkami i misiami bajkowymi, a także gry, zabawy i pląsy do piosenek o misiach. Kolejnym punktem programu była „Parada misiów”, w której dzieci zaprezentowały swoje pluszaki. Największą radość sprawiło wszystkim robienie sobie zdjęć z misiami z fotobudki oraz maskami – misiami. Na zakończenie wszyscy uczestnicy uroczystości otrzymali słodki upominek.

Jak co roku ten dzień był pełen radości, a wszystkie przedszkolaki świetnie bawiły się wraz ze swoimi pluszowymi przyjaciółmi.