Wtorek, 2024-04-30

Imieniny: Balladyny, Lilli

ŚLUBOWANIE UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH

27 października 2023 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste ślubowanie  uczniów klas pierwszych. Był to szczególny dzień, który na długo pozostanie w pamięci każdego pierwszoklasisty. Dzieci zostały oficjalnie przyjęte do grona uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Dębinkach. W uroczystości wzięli udział  Pani Dyrektor Grażyna Menich-Masanowska, rodzice oraz uczniowie  klasy trzeciej wraz z wychowawcą p. Katarzyną Tomczyk. Uroczystość rozpoczęła się od części artystycznej przygotowanej  pod kierunkiem wychowawczyń  p. Olgi Karasiewicz i p. Małgorzaty Miłoszewskiej oraz nauczyciela współorganizującego kształcenie p. Moniki Witulskiej.    Uczniowie wykazali się wieloma umiejętnościami i talentami. Po występie pierwszoklasistów nastąpił uroczysty akt ślubowania na sztandar szkoły.Pani dyrektor dokonała pasowania na ucznia symbolicznym ołówkiem. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, książki oraz drobne upominki od starszych kolegów i koleżanek. Uroczysty dzień zakończył się wspólnym poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców.

Pierwszakom życzymy wielu sukcesów w murach naszej szkoły!