Wtorek, 2024-04-16

Imieniny: Bernarda, Biruty

Festyn rodzinny

W dniu 18 czerwca 2019r. odbył się Festyn rodzinny. Na dzieci tego dnia czekało dużo atrakcji. Miały możliwość zasiąść za kierownicą wozu strażackiego oraz policyjnego. Uczyły się udzielania pierwszej pomocy. Poznawały sprzęt strażacki i wyposażenie wozu. Uczestniczyły w pokazach. Spotkały się z policjantką, która przypominała o zasadach zachowania bezpieczeństwa podczas wakacji. Pracownicy banku PKO BP rozdawali dzieciom nagrody i dyplomy za konkurs SKO. Uczniowie brali udział również w zabawach i zawodach sportowych. Dużo radości sprawiła dzieciom fotobudka. Rodzice jak co roku uczestniczyli w festynie: przygotowali pyszny poczęstunek, wykonywali balonikowe zwierzątka i kwiatki, malowali maluchom buźki. Dziękujemy!