Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

19 czerwca 2019r. zakończyliśmy kolejny rok szkolny-obfity w nagrody, medale, osiągnięcia. 35 uczniów otrzymało nagrody książkowe za bardzo dobre wyniki w nauce i zachowaniu. Trzy uczennice uzyskały tytuł  " Uczna z Klasą": Daria Ciosek, Natalia Wiśniewska i Kinga Siwek.

Rok 2018/2019 jest wyjątkowy, bo po raz pierwszy po 19 letniej przerwie żegnaliśmy absolwentów VIII klasy. W swoim ostatnim występie w murach naszej szkoły ósmoklasiści wykazali zdobyte umiejętności, wrażliwość i dojrzałość. Dostarczyli wszystkim wiele niezapomianych wzruszeń. Były kwiaty, podziękowania, ciepłe słowa. Pani dyrektor zwracając się do absolwentów podkreśliła, że są dobrze przygotowani do rozwijania skrzydeł i podbijania świata, że stali się mądrą i wartościową młodzieżą, o którą jest spokojna. Mogą wziąć los we własne ręce, choć zapewne będą im potrzebne jeszcze drogowskazy rodziców i opiekunów. Musi zakończyć się pewien etap, aby mogło rozpocząć się coś nowego, aby mogli poszerzać horyzonty. Życzymy wszystkim powodzenia i właściwych wyborów życiowych!

Pożegnaliśmy również dwóch wspaniałych pedagogów: Panią Annę Baranowską i Panią Ewę Komajdę, które zakończyły pracę.